Jak se vám bydlí?

Ptá se Věra Doubková z firmy ATRIUM majitelky montované dřevostavby ATRIUM.

1. Proč jste si vybrala dřevostavbu?

Potřebovala jsem mít rychle postaveno a bydlet, ale hlavní důvod bylo, že dřevostavba je pro mě uvnitř pocitově teplejší a vzdušná to zděná stavba nesplňuje. V Praze jsem bydlela také v dřevostavbě z 80. let. Jednalo se o byt 4 + 1 se 4 balkony (půdní nástavba) kde jsem bydlela přes 25 let a byla jsem v něm velice spokojena.2. Vybírala jste se mezi typovými a individuálními projekty rodinných domů?

Ano a u Vás se dal typový projekt upravit na individuální – tak aby mě bydlení vyhovovalo, jak jsem byla zvyklá z bytu. Dalo by se říct, aspoň si myslím, že jsem celý projekt předělala. Nechala jsem pouze obvodové zdivo. Musela jsem se řídit okolím domu, světovými stranami a měla jsem již z velké části vybudovanou na pozemku okrasnou zahradu, kde stála chata.3. Co rozhodovalo při výběru dodavatele vašeho domu?

Vstřícní a příjemní lidé ve firmě ATRIUM. Nic u Vás není nemožné. Rychlost, kvalita, s placení na několik částí jak stavba postupovala. Také jsem navštívila s obchodní zástupkyní v Horažďovicích výrobní halu, kde jsem viděla, jak domečky vyrábíte. Bohužel jsem na vše byla sama a měla kolem sebe lidi, kteří se divili, že chci ve svém věku stavět a jít z bytu v Praze.  Ale já měla zkušenost z bytu, kde jsem bydlela přes 25 let a byla velice spokojena, jak je dřevostavba vzdušná a teplá.4. Jak naplnil dům vaše očekávání?

100%. Dokonale provedený jak zvenčí, tak uvnitř. Pokud bych znovu stavěla tak s Vámi a každému mohu jenom doporučit Vaši firmu. V domě bydlím již 4,5 roku a stále se o dům pečlivě staráte. Hoši jsou ochotní a šikovní. Škoda, že jsem byla finančně omezena, zvolila bych pasivní dům.5. Změnili byste nyní na svém domě?

Zatím nic, jsem spokojena a mé čivavky určitě také.zdroj: http://www.atrium.cz