Dům jedním tahem poskytuje příspěvek 20.000 Kč na přípravu stavby

Pokud se právě nacházíte před takovým životním milníkem, jakým je stavba domu, pak už jistě víte, že to bude náročné období. Nejen stavba jako taková, ale i její příprava zabere spoustu času a bude stát hodně sil. Naštěstí jsou ale na trhu firmy, které vám svým přístupem pomohou celým procesem projít s minimem starostí.

Jednou z nich je i Dům jedním tahem (DJT) - dodavatel montovaných domů z keramického betonu. Tento jedinečný stavební systém má v porovnání s konkurencí celou řadu výhod. Kromě kvalitních domů nabízí DJT ale i kvalitní služby. Obchodně-techničtí poradci DJT se o své zákazníky starají od výběru domu až po dokončení stavby. Nyní ale v rámci mimořádné nabídky můžete získat ještě více! K domům postavených do fáze "k dokončení" poskytuje DJT příspěvek 20 000 Kč na přípravu stavbu. Na co ho můžete využít?

Na přípravu projektu osazení domu na pozemek,

na vyřízení ohlášení stavby,

a další úkony spojené s přípravou stavby.

"Naši zákazníci oceňují nejen nemalou finanční úsporu, ale také množství ušetřeného času a starostí, se kterými by se při vyřizování všech náležitostí při přípravě stavby mohli setkat. Můžeme jim také doporučit projektanty osazení domu a další ověřené spolupracovníky, kteří jim pomohou vše vyřídit. Díky tomu dostává Dům jedním tahem svůj slogan "Stavba domu bez starostí" zase o příčku výš." Říká Roman Ullmann, vedoucí prodeje DJT.

Chcete-li vědět více, podívejte se na www.dumjednimtahem.cz, nebo kontaktujte některého z obchodně-technických poradců DJT.
 


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz