Střecha, která je COOL

Podkrovní byty mají neopakovatelné kouzlo. Jak si pod šikmou střechou zajistit komfortní prostředí i během letních dnů, kdy na střechu dopadá intenzivní sluneční záření? Výjimečné řešení má ve své nabídce BRAMAC, domácí lídr ve výrobě betonových tašek.

 

BRAMAC nabízí komplexní řešení střešního pláště, které zabraňuje přehřívání podkrovních místností v horkých letních dnech. Jeho jednotlivé části omezují pronikání tepla a současně neztrácí skvělé izolační schopnosti. Systém dostal výstižný název Bramac COOL a skládá se ze tří prvků: svrchní část tvoří střešní tašky vyráběné technologií STAR, pod nimi se nachází reflexní fólie Bramac (Clima Plus 2S nebo Bramac TOP RU Resistant)  a nadkrokevní izolace BramacTherm.Až o 7 stupňů nižší teplota v podkroví

Střešní taška s technologií STAR se vyznačuje perfektně hladkým a na pohled atraktivním povrchem. Do povrchu tašky jsou integrované speciální pigmenty, které odrážejí třikrát více infračerveného záření než běžné tašky. Celá střešní skladba Bramac COOL udržuje v podkroví během horkých dnů příjemné klima a snižuje teplotu až o 7 stupňů. Střecha s povrchovou úpravou STAR je navíc velmi pevná a odolná proti extrémním výkyvům počasí.

Zvětšuje prostory

Druhou složkou systému Bramac COOL je vysoce reflexní fólie Bramac COOL, která působí jako odrazivý štít. Společně se třetí složkou, kterou je nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, účinně zabraňuje pronikání tepla do vnitřních prostor. BramacTherm je vyroben z PIR pěny, která má oproti jiným tepelně izolačním materiálům malou tloušťku. Díky tomu nedochází k zmenšení prostoru v obytném podkroví. Zároveň je možné nechat vyniknout dřevěný krov jako estetický prvek interiéru.

Střešní skladba Bramac COOL dokáže odolávat chladu i horku. V podkroví tak udržuje příjemné klima v každé roční době a přináší úspory za vytápění nebo klimatizaci.
          zdroj: http://www.bramac.cz