Novinky v katalogu typových Domů jedním tahem

Dům jedním tahem (DJT), jeden z hlavních výrobců a prodejců montovaných domů v České republice, připravil pro své zákazníky na konec roku 2018 několik novinek. U příležitosti dalšího ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH přichází s novým vydáním katalogu typových domů, v němž najdete jak zcela nové domy, tak domy původní s vylepšenou dispozicí…

“Při úpravách a navrhování nových typových domů jsme vycházeli z nejčastějších požadavků zákazníků, které s nimi řešíme v rámci individuálních úprav projektové dokumentace.” Říká vedoucí prodeje DJT Roman Ullmann. “Našim cílem je dát zákazníkovi promyšlený typový projekt, v němž nebude třeba dělat další úpravy. A protože preference zákazníků se s novými trendy v bydlení mění, měníme i my naše typové projekty”. Dodává Ullmann. Doplňme však, že u DJT jsou i nadále možné individuální úpravy projektů jako změny oken, přístavby garáže, úpravy dispozice apod.

Nové domy:

                bungalov Prometheus                bungalov Theia                bungalov GaiaNové dispozice:

                dvojdomek Kairos                bungalov IrisOn-line katalog typových domů >>

Co jsou Domy jedním tahem?

Úsporné domy z keramického betonu, které v sobě kombinují rychlost výstavby dřevostaveb a dlouhověkost cihlových domů, jsou u českých zákazníků stále oblíbenější. Zákazníci si mohou některý z typových domů nechat postavit buď jako hrubou stavbu, dům k dokončení, nebo dům na klíč. První dvě varianty jsou skvělým základem pro stavebníky, kteří chtějí v dostavbě pokračovat svépomocí, protože systém DJT v mnoha ohledech dostavbu usnadňuje a zlevňuje.

Další výhody si pak majitelé užijí při obývání domu. Díky keramickému betonu, který má skvělé izolační vlastnosti se tyto domy vyznačují nízkou spotřebou tepla, příjemným mikroklimatem v zimě i v létě, větší užitnou plochou než u cihlových domů díky tenčím stěnám apod. Výhody základního materiálu a unikátní stavební technologie na závěr korunují skvělé zákaznické služby.

Chcete-li vědět více o výhodách Domů jedním tahem, navštivte web www.dumjednimtahem.cz.


zdroj: http://www.dumjednimtahem.cz